Haber

Ersan Şen’den Millet İttifakı açıklaması: Dağınık masayı temizlemeye yardım ettim

Cumhuriyet Halk Partisi, DEVA Partisi, Demokrat Parti, Gelecek Partisi, YETLERLİ Partisi ve Saadet Partisi’nden oluşan Altı Masa; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı adayı olması Parti’nin masadan kalkmasına neden oldu.

“HERKESİNDEN DAHA İYİSİNİ YAPIYORUM”

Bu gelişmeler devam ederken, Prof. Dr. Ersan Şen , katıldığı canlı yayında İYİ Parti’den teklif gelirse cumhurbaşkanı adayı olabileceğini söyleyen Meral Akşener, “Ben herkesten daha iyisini yaparım. Yeter ki halk nezaket göstersin.” görüş bildirdi.

AKŞENER’DEN SÜRPRİZ ARAMA

Program sırasında dikkat çekici bir olay yaşandı. Reklam arasında Meral Akşener tarafından arandığını söyleyen Şen, “Akşener ‘Bunda önemli misin’ dedi, ‘ciddiyim’ dedim, görüşmek istedi. Muhtemelen içinde bir görüşmemiz olur. Bu hafta.” söz konusu.

ADAYLIK İÇİN DEĞİL, TEŞEKKÜRLER İÇİN

Ersan Şen’in adaylığına ilişkin soruya İYİ Parti Milletvekili Ümit Dikbayır, “Genel Başkanımız adaylık konusunu herkesle istişare ediyor ve görüşüyor. Ersan Şen’i adaylık için aramadı.

“GÜCÜ İLE MUHALEFETİ BİRLEŞTİRDİM”

Tüm gelişmelerin ardından konuşan Prof. Dr. Ersan Şen, “Tarihte ilk kez iktidar ve muhalefet trollerini birleştirdim.” “Dağınık masayı toplamaya yardım ettim.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu