Haber

Başkan Büyükakın, Gültepe halkıyla iftar yemeği yedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, bu yıl 10’uncusu düzenlenen Gültepe Mahallesi iftar yemeğine katıldı.

Başkan Büyükakın, Gültepe halkıyla iftar yemeği yedi.

Hem eski ramazan aylarını yeniden yaşamak hem de ramazan geleneklerini gelecek nesillere aktarmak isteyen Gültepe Mahallesi sakinleri, sokak iftarında buluştu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Gültepe Kültür Merkezi önünde düzenlenen 10. Klasik Gültepe Mahallesi iftarı çok sayıda davetliyi ağırladı. Mahalle halkının topladığı paralarla düzenlenen iftar yemeğine AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sadık Uysal ve çok sayıda mahalleli katıldı. Büyükşehir Mehter Takımı’nın küçük bir konser verdiği iftar programı her yıl olduğu gibi bu yıl da duygulandırdı.

“GÜLTEPE İLE GURUR DUYUYORUM”

Gültepelilerle iftar yemeğinde öne çıkan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın büyük ilgi ve sevgiyle karşılandı. İftar öncesi bir konuşma yapan Önder Büyükakın, “Burada çok güzel bir kardeşlik ortamı oluştu. Bayanlar, baylar ve çocuklar, muhteşem görünüyorsunuz. Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Gültepe ile gurur duyuyorum. Rabbim Ramazan ayına sevdiklerinizle kavuşmayı nasip etsin. Nice nice bayramları birlikte görmek dileğiyle. Bu etkinliği yapan herkese teşekkür etmek istiyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kaynasliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu